Villa Castillo
KohdeID:
M1024-921
Saariselkä, Lappi
Koivutie 11
Vuodepaikat: 9- Pinta-ala: 120 m
2
Lemmikkieläimet sallittu
Varaukset ja lisätiedot
Vuokraushinnat |
vrk |
vkl |
vko |
Hinnat alkaen |
199 |
|
1393 |
Lisätiedot
 Nämä paritalohuoneistot sijaitsevat 1 km:n päässä Saariselän kylästä, ja niihin kuuluu parveke panoraamanäkymällä tuntureille sekä oma sauna. Saariselän hiihtokeskus on 2 km:n päässä.
Villa Castillon huoneistoissa on ilmainen Wi-Fi. Olohuoneessa on takka, taulu-tv ja DVD-soitin. Täysin verustetussa keittiössä on ruokailutila, astianpesukone ja mikroaaltouuni. Pyykinpesukone ja kuivauskaappi tuovat lisämukavuutta.
Kesällä asiakkaiden käytössä on puutarha ja grillausvälineet. Villa Castillo voi myös järjestää elintarvikkeiden kuljetuspalvelun, ja suksisäilö on käytettävissä talvikaudella.
Suosittuja aktiviteetteja alueella ovat hiihto, pyöräily ja patikointi. Lautapelejä, elokuvia ja leluja on saatavilla molemmissa huoneistoissa. Toinen huoneisto sopii erityisesti lapsille, ja siihen kuuluu syöttötuoli, vauvansänky ja lastenrattaat.
Saatavilla on ilmainen pysäköintimahdollisuus. Lähin lentokenttä- ja hiihtobussin pysäkki on 300 metrin päässä, ja Ivalon lentokentälle on matkaa 26 km.
Tässä majoituspaikassa saat arvioiden mukaan parasta vastinetta rahoillesi Saariselällä! Asiakkaat saavat saavat samalla summalla enemmän kuin muissa majoituspaikoissa.
|
Etäisyydet
Bussipysäkki: 0,3 km, Hiihtokeskukseen: 2 km, Lentokenttä: 26 km,
Varusteet
Astianpesukone, DVD-soitin, Grilli, Internet, Jääkaappi, Kahvinkeitin, kuivausrumpu, Lemmikkieläimet sallittu, Mikroaaltouuni, pyykinpesukone, Radio, Sauna (sähkö), SisäWC, Suihku, Sähkö, Takka, Tupakointi: EI, TV, Vedenkeitin, Vesi,
Harrastusmahdollisuudet
Hiihto, Laskettelu, Maastopyöräily, Retkeily,
Lähin hiihtokeskus
SaariselkäKoivutie 11 Saariselkä (Saariselkä)